HAKKIMIZDAÇağrı Sigorta® Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. elementer, sağlık ve hayat branşlarında; otuz altı yıldır muhtelif sektörlerden olmak üzere yaklaşık 12.000 sigortalıya hizmet veren ISO 9001-2000 kalite yönetim belgesine sahip ilk sigorta acentesidir.

Şirketimizin Genel Müdürü ve sermayedarı Sn. Levent Korkut, uzun yıllar Anadolu Sigorta'da yönetici olarak görev yaptıktan sonra Çağrı Sigorta® Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.’ni kurarak, bugün sektörde saygıyla anılan, güvenilir ve öncü bir şirket haline getirmiştir. 36 yıldır sadece sigortacılık mesleğiyle iştigal etmektedir. Şu an İstanbul Ticaret Odası Meclis üyesi,TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi ve Sigorta Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanıdır.

Sunulan ürünlerin hemen hemen aynı olduğu sigorta sektöründe, Çağrı Sigorta® yaptığı butik çalışmalarla sektörün vizyonunu genişletmiştir.

Profesyonel, ancak bir o kadar da amatör ruhla çalışan Çağrı Sigorta® kadrosu, istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, mesleki bilgileri, güler yüzlü hizmeti, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarımızla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarmıştır

Sigortacılık alanında eğitimli 40 personelimizle 7 gün 24 saat açık cep telefonlarımızla, gece ve gündüz yanınızda ve yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz

Uzun yıllara ve karşılıklı güvene dayanan birlikteliğimizin başlaması dileğiyle...


İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ile almanızı sağlıyoruz.